LECO N-TYPEÖýjük tehnologiýasy
SMBB Ýarym Kesilen Öýjük Tehnologiýasy
Iki ýüzli öýjükModulTehnologiýalary
PID-e garşy ajaýyp pes örtüklü iş görkezijisi
Az Gyzgyn Nokatlaryň Kölege Effektleri
Ýokary kuwwatlylyk çykyşy Pes BOS we LCOE
● ISO9001:2015 KMS
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 Standart hil
● IEC61701/IEC62716 Duz/Duman/Ammiak synaglary
| Gün batareýalary | N-tipli Mono |
| Öýjükleriň sany | 144 (6x24) |
| Ölçegler | 2278 x 1134 x 30mm |
| Agram | 31.5 kg |
| Öň / Arka Aýna | 2.0 mm örtülen ýarym temperlenen aýna |
| Çarçuwa | Anodlaşdyrylan alýumin leşigi (güýçlendirilen ýokary ýük üçin isleg boýunça) |
| Aragatnaşyk gutusy | Ip68 derejesi (geçiriji diodlar arkaly 3) |
| Çykyş kabelleri | 4.0mm² |
| 250mm (+) / 350mm (-) | |
| Uzynlygy öz islegiňize görä üýtgedip bolýar | |
| Konnektorlar | Mc4 bilen utgaşykly |
| Mehaniki ýük synagy | Öňde 5400Pa / Yzda 2400Pa |
| GÜÝÇ KLASSY | ALVU-570ND | ALVU-575ND | ALVU-580ND | ALVU-585ND | ALVU-590ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimum güýç (Pmax) | 570W | 429W | 575W | 433W | 580W | 437W | 585W | 441W | 590W | 445W |
| Açyk zynjyryň woltažy (Ses) | 51.41V | 48.69V | 51.55V | 48.82V | 51.68V | 48.96V | 51.81V | 49.09V | 51.94V | 49.23V |
| Gysga zynjyrly tok (ISC) | 14.15A | 11.41A | 14.22A | 11.47A | 14.29A | 11.53A | 14.36A | 11.59A | 14.43A | 11.65A |
| Maksimum güýçdäki wolt (Vmpp) | 42.41V | 39.36V | 42.56V | 39.51V | 42.71V | 39.66V | 42.86V | 39.80V | 43.00V | 39.95V |
| Häzirki iň ýokary güýç (Impp) | 13.44A | 10.90A | 13.51A | 10.96A | 13.58A | 11.02A | 13.65A | 11.08A | 13.72A | 11.14A |
| MODULYŇ NETIJELILIGI (%) | 22.07% | 22.26% | 22.45% | 22.65% | 22.84% | |||||
STC: Şöhlelendirme 1000W/m², öýjük temperaturasy 25ºC, AM1.5G
NMOT: Şöhlelenme 800W/m², daşky gurşawyň temperaturasy 20ºC, ýeliň tizligi 1m/s, AM1.5G
| Yzky güýç | Parametr | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksimum güýç (Pmax) | 599W | 604W | 609W | 614W | 620W |
| Modulyň netijeliligi STC (%) | 23.17% | 23.37% | 23.57% | 23.78% | 23.98% | |
| 15% | Maksimum güýç (Pmax) | 656W | 661W | 667W | 673W | 679W |
| Modulyň netijeliligi STC (%) | 25.37% | 25.60% | 25.82% | 26.04% | 26.27% | |
| 25% | Maksimum Kuwwat (Pmax) | 713W | 719W | 725W | 731W | 738W |
| Modulyň netijeliligi STC (%) | 27.58% | 27.82% | 28.07% | 28.31% | 28.55% |
| Konteýner | 20'GP | 40'HQ |
| Paletdäki bölekler | 36 | 36 |
| Konteýner üçin paletler | 5 | 20 |
| Gapdaky bölekler | 180 | 720 |
| Işleýiş modulynyň temperaturasy | -40℃ -dan +85℃ -a çenli |
| Maksimum ulgamyň woltasy | 1500 DC (IEC) |
| Seriýadaky iň ýokary goraglylyk derejesi | 30A |
| Güýç çydamlylygy | 0/+5W |
| Nominal Işleýiş Temperaturasy (NMOT) | 45±2℃ |
| Pmax-yň temperatura koeffisiýenti | -0.29%/℃ |
| Voc-yň temperatura koeffisiýenti | -0.25%/℃ |
| Isc-iň temperatura koeffisiýenti | +0.045%/℃ |
"ALife Solar Technology Co., Ltd." kompaniýasy
Telefon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-poçta: gavin@alifesolar.com
36-njy bina, Hytaýyň Nantong şäheri, Çongçuan etraby, Hongqiao Sinýuan
www.alifesolar.com