LECO N-TYPEÖýjük tehnologiýasy
SMBB Ýarym Kesilen Öýjük Tehnologiýasy
Iki ýüzli öýjükModulTehnologiýalary
PID-e garşy ajaýyp pes örtüklü iş görkezijisi
Az Gyzgyn Nokatlaryň Kölege Effektleri
Ýokary kuwwatlylyk çykyşy Pes BOS we LCOE
● ISO9001:2015 KMS
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 Standart hil
● IEC61701/IEC62716 Duz/Duman/Ammiak synaglary
| Gün batareýalary | N-tipli Mono |
| Öýjükleriň sany | 120 (6x20) |
| Ölçegler | 2172 x 1303 x 35mm |
| Agram | 35.0 kg |
| Öň / Arka Aýna | 2.0 mm örtülen ýarym temperlenen aýna |
| Çarçuwa | Anodlaşdyrylan alýumin leşigi (güýçlendirilen ýokary ýük üçin isleg boýunça) |
| Aragatnaşyk gutusy | Ip68 derejesi (geçiriji diodlar arkaly 3) |
| Çykyş kabelleri | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| Uzynlygy öz islegiňize görä üýtgedip bolýar | |
| Konnektorlar | Mc4 bilen utgaşykly |
| Mehaniki ýük synagy | Öňde 5400Pa / Yzda 2400Pa |
| GÜÝÇ KLASSY | ALEK-620ND | ALEK-625ND | ALEK-630ND | ALEK-635ND | ALEK-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimum güýç (Pmax) | 620W | 472W | 625W | 476W | 630W | 480W | 635W | 484W | 640W | 488W |
| Açyk zynjyryň woltažy (Ses) | 43.75V | 41.13V | 43.96V | 41.33V | 44.16V | 41.52V | 44.37V | 41.71V | 44.57V | 41.90V |
| Gysga zynjyrly tok (ISC) | 18.16A | 14.72A | 18.20A | 14.76A | 18.24A | 14.80A | 18.28A | 14.84A | 18.32A | 14.88A |
| Maksimum güýçdäki wolt (Vmpp) | 36.21V | 33.98V | 36.44V | 34.20V | 36.67V | 34.41V | 36.90V | 34.62V | 37.12V | 34.83V |
| Häzirki iň ýokary güýç (Impp) | 17.12A | 13.89A | 17.15A | 13.92A | 17.18A | 13.95A | 17.21A | 13.98A | 17.24A | 14.01A |
| MODULYŇ NETIJELILIGI (%) | 21.91% | 22.08% | 22.26% | 22.44% | 22.61% | |||||
STC: Şöhlelendirme 1000W/m², öýjük temperaturasy 25ºC, AM1.5G
NMOT: Şöhlelenme 800W/m², daşky gurşawyň temperaturasy 20ºC, ýeliň tizligi 1m/s, AM1.5G
| Yzky güýç | Parametr | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksimum güýç (Pmax) | 651W | 656W | 662W | 667W | 672W |
| Modulyň netijeliligi STC (%) | 23.00% | 23.19% | 23.37% | 23.56% | 23.74% | |
| 15% | Maksimum güýç (Pmax) | 713W | 719W | 725W | 730W | 736W |
| Modulyň netijeliligi STC (%) | 25.19% | 25.40% | 25.60% | 25.80% | 26.01% | |
| 25% | Maksimum Kuwwat (Pmax) | 775W | 781W | 788W | 794W | 800W |
| Modulyň netijeliligi STC (%) | 27.38% | 27.60% | 27.83% | 28.05% | 28.27% |
| Konteýner | 40'HQ |
| Paletdäki bölekler | 32 |
| Konteýner üçin paletler | 18 |
| Gapdaky bölekler | 576 |
| Işleýiş modulynyň temperaturasy | -40℃ -dan +85℃ -a çenli |
| Maksimum ulgamyň woltasy | 1500 DC (IEC) |
| Seriýadaky iň ýokary goraglylyk derejesi | 35A |
| Güýç çydamlylygy | 0/+5W |
| Nominal Işleýiş Temperaturasy (NMOT) | 45±2℃ |
| Pmax-yň temperatura koeffisiýenti | -0.30%/℃ |
| Voc-yň temperatura koeffisiýenti | -0.24%/℃ |
| Isc-iň temperatura koeffisiýenti | +0.04%/℃ |
"ALife Solar Technology Co., Ltd." kompaniýasy
Telefon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-poçta: gavin@alifesolar.com
36-njy bina, Hytaýyň Nantong şäheri, Çongçuan etraby, Hongqiao Sinýuan
www.alifesolar.com