LECO N-TYPEÖýjük tehnologiýasy
SMBB Ýarym Kesilen Öýjük Tehnologiýasy
SMBB tehnologiýalary
PID-e garşy ajaýyp pes örtüklü iş görkezijisi
Az Gyzgyn Nokatlaryň Kölege Effektleri
Ýokary kuwwatlylyk çykyşy Pes BOS we LCOE
● ISO9001:2015 KMS
● SO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 Standart hil
● IEC61701/IEC62716 Duz/Duman/Ammiak synaglary
| Gün batareýalary | N-tipli Mono |
| Öýjükleriň sany | 96 (6x16) |
| Ölçegler | 1762 x 1134 x 30mm |
| Agram | 21.0 kg |
| Öňdäki aýna | 3.2 mm örtülen temperlenen aýna |
| Çarçuwa | Anodlaşdyrylan alýumin leşigi (güýçlendirilen ýokary ýük üçin isleg boýunça) |
| Aragatnaşyk gutusy | Ip68 derejesi (geçiriji diodlar arkaly 3) |
| Çykyş kabelleri | 4.0mm² |
| 250mm (+) / 350mm (-) | |
| Uzynlygy öz islegiňize görä üýtgedip bolýar | |
| Konnektorlar | Mc4 bilen utgaşykly |
| Mehaniki ýük synagy | Öňde 5400Pa / Yzda 2400Pa |
| GÜÝÇ KLASSY | ALDX-435N | ALDX-440N | ALDX-445N | ALDX-450N | ALDX-455N | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimum güýç (Pmax) | 435W | 326W | 440W | 330W | 445W | 334W | 450W | 338W | 455W | 342W |
| Açyk zynjyryň woltažy (Ses) | 34.71V | 32.54V | 34.96V | 32.78V | 35.20V | 33.03V | 35.43V | 33.28V | 35.67V | 33.52V |
| Gysga zynjyrly tok (ISC) | 15.74A | 12.59A | 15.80A | 12.64A | 15.86A | 12.69A | 15.92A | 12.74A | 15.98A | 12.78A |
| Maksimum güýçdäki wolt (Vmpp) | 29.35V | 27.50V | 29.57V | 27.72V | 29.79V | 27.95V | 30.00V | 28.17V | 30.21V | 28.39V |
| Häzirki iň ýokary güýç (Impp) | 14.82A | 11.86A | 14.88A | 11.90A | 14.94A | 11.95A | 15.00A | 12.00A | 15.06A | 12.05A |
| MODULYŇ NETIJELILIGI (%) | 21.77% | 22.02% | 22.27% | 22.52% | 22.65% | |||||
| STC: Şöhlelendirme 1000W/m², öýjük temperaturasy 25°C, AM1.5G NMOT: Şöhlelenme 800W/m², daşky gurşawyň temperaturasy 20°C, ýeliň tizligi 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Konteýner | 40'HQ |
| Paletdäki bölekler | 36 |
| Konteýner üçin paletler | 26 |
| Gapdaky bölekler | 936 |
| Işleýiş modulynyň temperaturasy | -40℃ -dan +85℃ -a çenli |
| Maksimum ulgamyň woltasy | 1500 DC (IEC) |
| Seriýadaky iň ýokary goraglylyk derejesi | 30A |
| Güýç çydamlylygy | 0/+5W |
| Nominal Işleýiş Temperaturasy (NMOT) | 45±2℃ |
| Pmax-yň temperatura koeffisiýenti | -0.29%/℃ |
| Voc-yň temperatura koeffisiýenti | -0.25%/℃ |
| Isc-iň temperatura koeffisiýenti | +0.045%/℃ |
"ALife Solar Technology Co., Ltd." kompaniýasy
Telefon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-poçta: gavin@alifesolar.com
36-njy bina, Hytaýyň Nantong şäheri, Çongçuan etraby, Hongqiao Sinýuan
www.alifesolar.com