| ELEKTRIK TASLAMASY | PARAMETRLER | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Maksimum güýç | Pmaks (W) | 550 | 560 | 570 | 580 |
| Optimal iş woltažy | Vmp(V) | 42.63 | 43.18 | 43.68 | 44.19 |
| Optimal iş tokuny | Imp(A) | 12.91 | 12.97 | 13.05 | 13.13 |
| Açyk zynjyrly naprýaženiýe | Ses(V) | 52.32 | 52.58 | 52.77 | 53.03 |
| Gysga zynjyrly tok | Isc(A) | 13.65 | 13.69 | 13.78 | 13.86 |
| Modulyň işleýiş temperatura diapazony | ℃ | -40℃~+85℃ | |||
| Maksimum ulgamyň naprýaženiýesi | V(IEC) | DC1000/1500 | |||
| Maksimum predohranitel togy | A | 25 | |||
| Güýç çydamlylygy diapazony | % | 0~+3% | |||
| *STC (Standart synag ýagdaýy): Frontal şöhlelenme 1000W/m², Öýjük temperaturasy 25℃, Spektr AM1.5. | |||||
| Öýjükleriň nominal iş temperaturasy | VOCT | ℃ | 44℃±2℃ |
| Maksimum kuwwat temperatura koeffisiýenti | Pmax | %/℃ | -0.26 |
| Açyk zynjyrly naprýaženiýe temperatura koeffisiýenti | Ses | %/℃ | -0.24 |
| Gysga zynjyrly toguň temperatura koeffisiýenti | Isc | %/℃ | 0.04 |
| Howpsuzlyk derejesi | II synp |
| Önümiň kepilligi | 12 ýyllyk önüm materiallary we tehnologiýasy |
| Elektrik kepilligi | 25 ýyl çyzykly güýç önümçiligi |
| *Ilkinji ýylda pese gaçma 2% -e deňdir. Indiki ýyldan başlap, ýyllyk pese gaçyş 0,5% -den az. Modulyň güýji 25-nji ýylda 80% -den az däl. | |
| Öýjük görnüşi | TOPCon öýjük 182×91mm |
| Öýjük gurluşy | 144 sany (12×12) |
| Modulyň ululygy | 2260x1219x2.7mm |
| Modulyň agramy | 7.44 kg |
| Birleşýän gutu | Korpusyň reýtingi IP68 |
| Çykyş kabeli | 4mm², 500mm kabel torunyň uzynlygy. Kabeliň uzynlygyny öz islegiňize görä sazlamak mümkin |
| Konnektoryň görnüşi | MC4 utgaşyklylygy |
| Çarçuwa | Ýok |
| Öň tarapdaky statik ýük (gar basyşy) | 5400Pa |
| Yzky statik ýük (ýeliň basyşy) | 2400Pa |
| Ulag | Platformaly ýük ulagy 13m | Platformaly ýük ulagy 17,5m | Konteýner 20'C | Konteýner 40'C |
|---|---|---|---|---|
| Ölçegi | 13m | 17,5m | 20'C | 40'C |
| Palet | 22 | 30 | 4 | 18 |
| Bölek/Palet | 70 | 70 | 70 | 70 |
| Jemi bölekler | 1540-njy ýyl | 2100 | 280 | 1260 |
| Gaplama ölçegi (Palet) | 2320*1110*1400mm | |||
| Maksimum güýç (W) | Konwersiýanyň netijeliligi | Agram | Önümiň kepilligi | Elektrik kepilligi | Modul ölçegleri | Öýjük gurluşy |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 550 560 570 580 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 ýyl | 25 ýyl | 2260x1219x2.7mm | 144 sany (12x12) |
| 500 510 520 530 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 ýyl | 25 ýyl | 2260x1110x2.7mm | 132 sany (11x12) |
| 460 470 480 490 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 ýyl | 25 ýyl | 2260x1020x2.7mm | 120 sany (10x12) |
| 410 420 430 440 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 ýyl | 25 ýyl | 2260x918x2.7mm | 108 sany (9x12) |
| 360 370 380 390 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 ýyl | 25 ýyl | 2260x825x2.7mm | 96 sany (8x12) |
| 320 330 340 350 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 ýyl | 25 ýyl | 2260x735x2.7mm | 84 sany (7x12) |
| 270 280 290 300 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 ýyl | 25 ýyl | 2260x644x2.7mm | 72 sany (6x12) |
| 120 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 ýyl | 25 ýyl | 1545x425x2.7mm | 72 sany (6x12) |
| 200 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 ýyl | 25 ýyl | 1150x927x2.7mm | 54 sany (6x9) |
| 400 410 420 430 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 ýyl | 25 ýyl | 1750x1150x2.7mm | 80 sany (8x10) |
"ALife Solar Technology Co., Ltd." kompaniýasy
Telefon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-poçta: gavin@alifesolar.com
36-njy bina, Hytaýyň Nantong şäheri, Çongçuan etraby, Hongqiao Sinýuan
www.alifesolar.com