LECO N-TYPEÖýjük tehnologiýasy
SMBB Ýarym Kesilen Öýjük Tehnologiýasy
Iki ýüzli öýjükModulTehnologiýalary
PID-e garşy ajaýyp pes örtüklü iş görkezijisi
Az Gyzgyn Nokatlaryň Kölege Effektleri
Ýokary kuwwatlylyk çykyşy Pes BOS we LCOE
● ISO9001:2015 KMS
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 Standart hil
● IEC61701/IEC62716 Duz/Duman/Ammiak synaglary
| Gün batareýalary | N-tipli Mono |
| Öýjükleriň sany | 132 (6x20) |
| Ölçegler | 2382 x 1134 x 33mm |
| Agram | 33.8 kg |
| Öň / Arka Aýna | 2.0 mm örtülen ýarym temperlenen aýna |
| Çarçuwa | Anodlaşdyrylan alýumin leşigi (güýçlendirilen ýokary ýük üçin isleg boýunça) |
| Aragatnaşyk gutusy | Ip68 derejesi (geçiriji diodlar arkaly 3) |
| Çykyş kabelleri | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| Uzynlygy öz islegiňize görä üýtgedip bolýar | |
| Konnektorlar | Mc4 bilen utgaşykly |
| Mehaniki ýük synagy | Öňde 5400Pa / Yzda 2400Pa |
| GÜÝÇ KLASSY | ALDT-605ND | ALDT-610ND | ALDT-615ND | ALDT-620ND | ALDT-625ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimum güýç (Pmax) | 605W | 454W | 610W | 458W | 615W | 462W | 620W | 466W | 625W | 470W |
| Açyk zynjyryň woltažy (Ses) | 48.75V | 45.70V | 48.94V | 45.91V | 49.13V | 46.12V | 49.32V | 46.33V | 49.50V | 46.54V |
| Gysga zynjyrly tok (ISC) | 15.74A | 12.59A | 15.80A | 12.64A | 15.86A | 12.69A | 15.92A | 12.74A | 15.98A | 12.78A |
| Maksimum güýçdäki wolt (Vmpp) | 40.82V | 38.29V | 40.99V | 38.47V | 41.16V | 38.65V | 41.33V | 38.83V | 41.50V | 39.01V |
| Häzirki iň ýokary güýç (Impp) | 14.82A | 11.86A | 14.88A | 11.90A | 14.94A | 11.95A | 15.00A | 12.00A | 15.06A | 12.05A |
| MODULYŇ NETIJELILIGI (%) | 22.40% | 22.58% | 22.77% | 22.95% | 23.14% | |||||
| STC: Şöhlelendirme 1000W/m², öýjük temperaturasy 25°C, AM1.5G NMOT: Şöhlelenme 800W/m², daşky gurşawyň temperaturasy 20°C, ýeliň tizligi 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Yzky güýç | Parametr | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksimum güýç (Pmax) | 635W | 641W | 646W | 651W | 656W |
| Modulyň netijeliligi STC (%) | 23.52% | 23.71% | 23.91% | 24.10% | 24.29% | |
| 15% | Maksimum güýç (Pmax) | 696W | 702W | 707W | 713W | 719W |
| Modulyň netijeliligi STC (%) | 25.76% | 25.97% | 26.18% | 26.40% | 26.61% | |
| 25% | Maksimum Kuwwat (Pmax) | 756W | 763W | 769W | 775W | 781W |
| Modulyň netijeliligi STC (%) | 28.00% | 28.23% | 28.46% | 28.69% | 28.92% |
| Konteýner | 40'HQ |
| Paletdäki bölekler | 34 |
| Konteýner üçin paletler | 20 |
| Gapdaky bölekler | 680 |
| Işleýiş modulynyň temperaturasy | -40℃ -dan +85℃ -a çenli |
| Maksimum ulgamyň woltasy | 1500 DC (IEC) |
| Seriýadaky iň ýokary goraglylyk derejesi | 30A |
| Güýç çydamlylygy | 0/+5W |
| Nominal Işleýiş Temperaturasy (NMOT) | 45±2℃ |
| Pmax-yň temperatura koeffisiýenti | -0.29%/℃ |
| Voc-yň temperatura koeffisiýenti | -0.25%/℃ |
| Isc-iň temperatura koeffisiýenti | +0.045%/℃ |
"ALife Solar Technology Co., Ltd." kompaniýasy
Telefon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-poçta: gavin@alifesolar.com
36-njy bina, Hytaýyň Nantong şäheri, Çongçuan etraby, Hongqiao Sinýuan
www.alifesolar.com