LECO N-TYPEÖýjük tehnologiýasy
SMBB Ýarym Kesilen Öýjük Tehnologiýasy
Iki ýüzli öýjükModulTehnologiýalary
PID-e garşy ajaýyp pes örtüklü iş görkezijisi
Az Gyzgyn Nokatlaryň Kölege Effektleri
Ýokary kuwwatlylyk çykyşy Pes BOS we LCOE
● ISO9001:2015 KMS
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 Standart hil
● IEC61701/IEC62716 Duz/Duman/Ammiak synaglary
| Gün batareýalary | N-tipli Mono |
| Öýjükleriň sany | 156 (6x26) |
| Ölçegler | 2465 x 1134 x 33mm |
| Agram | 34.8 kg |
| Öň / Arka Aýna | 2.0 mm örtülen ýarym temperlenen aýna |
| Çarçuwa | Anodlaşdyrylan alýumin leşigi (güýçlendirilen ýokary ýük üçin isleg boýunça) |
| Aragatnaşyk gutusy | Ip68 derejesi (geçiriji diodlar arkaly 3) |
| Çykyş kabelleri | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| Uzynlygy öz islegiňize görä üýtgedip bolýar | |
| Konnektorlar | Mc4 bilen utgaşykly |
| Mehaniki ýük synagy | Öňde 5400Pa / Yzda 2400Pa |
| GÜÝÇ KLASSY | ALVH-620ND | ALVH-625ND | ALVH-630ND | ALVH-635ND | ALVH-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimum güýç (Pmax) | 620W | 467W | 625W | 471W | 630W | 475W | 635W | 479W | 640W | 483W |
| Açyk zynjyryň woltažy (Ses) | 55.64V | 52.67V | 55.75V | 52.78V | 55.87V | 52.89V | 55.98V | 52.99V | 56.09V | 53.10V |
| Gysga zynjyrly tok (ISC) | 14.18A | 11.44A | 14.25A | 11.50A | 14.32A | 11.56A | 14.39A | 11.62A | 14.46A | 11.68A |
| Maksimum güýçdäki wolt (Vmpp) | 46.03V | 42.73V | 46.16V | 42.86V | 46.29V | 42.99V | 46.42V | 43.11V | 46.55V | 43.24V |
| Häzirki iň ýokary güýç (Impp) | 13.47A | 10.93A | 13.54A | 10.99A | 13.61A | 11.05A | 13.68A | 11.11A | 13.75A | 11.17A |
| MODULYŇ NETIJELILIGI (%) | 22.18% | 22.36% | 22.54% | 22.72% | 22.90% | |||||
| STC: Şöhlelendirme 1000W/m², öýjük temperaturasy 25°C, AM1.5G NMOT: Şöhlelenme 800W/m², daşky gurşawyň temperaturasy 20°C, ýeliň tizligi 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Yzky güýç | Parametr | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksimum güýç (Pmax) | 651W | 656W | 662W | 667W | 672W |
| Modulyň netijeliligi STC (%) | 23.29% | 23.48% | 23.66% | 23.85% | 24.04% | |
| 15% | Maksimum güýç (Pmax) | 713W | 719W | 725W | 730W | 736W |
| Modulyň netijeliligi STC (%) | 25.51% | 25.71% | 25.92% | 26.12% | 26.33% | |
| 25% | Maksimum Kuwwat (Pmax) | 775W | 781W | 788W | 794W | 800W |
| Modulyň netijeliligi STC (%) | 27.73% | 27.95% | 28.17% | 28.40% | 28.62% |
| Konteýner | 40'HQ |
| Paletdäki bölekler | 34 |
| Konteýner üçin paletler | 16 |
| Gapdaky bölekler | 544 |
| Işleýiş modulynyň temperaturasy | -40℃ -dan +85℃ -a çenli |
| Maksimum ulgamyň woltasy | 1500 DC (IEC) |
| Seriýadaky iň ýokary goraglylyk derejesi | 30A |
| Güýç çydamlylygy | 0/+5W |
| Nominal Işleýiş Temperaturasy (NMOT) | 45±2℃ |
| Pmax-yň temperatura koeffisiýenti | -0.29%/℃ |
| Voc-yň temperatura koeffisiýenti | -0.25%/℃ |
| Isc-iň temperatura koeffisiýenti | +0.045%/℃ |
"ALife Solar Technology Co., Ltd." kompaniýasy
Telefon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-poçta: gavin@alifesolar.com
36-njy bina, Hytaýyň Nantong şäheri, Çongçuan etraby, Hongqiao Sinýuan
www.alifesolar.com