LECO N-TYPEÖýjük tehnologiýasy
SMBB Ýarym Kesilen Öýjük Tehnologiýasy
Iki ýüzli öýjükModulTehnologiýalary
PID-e garşy ajaýyp pes örtüklü iş görkezijisi
Az Gyzgyn Nokatlaryň Kölege Effektleri
Ýokary kuwwatlylyk çykyşy Pes BOS we LCOE
● ISO9001:2015 KMS
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 Standart hil
● IEC61701/IEC62716 Duz/Duman/Ammiak synaglary
| Gün batareýalary | N-tipli Mono |
| Öýjükleriň sany | 132 (6x22) |
| Ölçegler | 2384 x 1303 x 35mm |
| Agram | 38.5 kg |
| Öň / Arka Aýna | 2.0 mm örtülen ýarym temperlenen aýna |
| Çarçuwa | Anodlaşdyrylan alýumin leşigi (güýçlendirilen ýokary ýük üçin isleg boýunça) |
| Aragatnaşyk gutusy | Ip68 derejesi (geçiriji diodlar arkaly 3) |
| Çykyş kabelleri | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| Uzynlygy öz islegiňize görä üýtgedip bolýar | |
| Konnektorlar | Mc4 bilen utgaşykly |
| Mehaniki ýük synagy | Öňde 5400Pa / Yzda 2400Pa |
| GÜÝÇ KLASSY | ALET-690ND | ALET-695ND | ALET-700ND | ALET-705ND | ALET-710ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimum güýç (Pmax) | 690W | 524W | 695W | 528W | 700W | 532W | 705W | 536W | 710W | 540W |
| Açyk zynjyryň woltažy (Ses) | 47.95V | 45.52V | 48.15V | 45.73V | 48.34V | 45.93V | 48.54V | 46.13V | 48.73V | 46.33V |
| Gysga zynjyrly tok (ISC) | 18.29A | 14.63A | 18.34A | 14.67A | 18.39A | 14.71A | 18.44A | 14.75A | 18.49A | 14.79A |
| Maksimum güýçdäki wolt (Vmpp) | 39.84V | 37.82V | 40.03V | 38.02V | 40.23V | 38.22V | 40.42V | 38.42V | 40.62V | 38.62V |
| Häzirki iň ýokary güýç (Impp) | 17.32A | 13.86A | 17.36A | 13.89A | 17.40A | 13.92A | 17.44A | 13.95A | 17.48A | 13.98A |
| MODULYŇ NETIJELILIGI (%) | 22.21% | 22.37% | 22.53% | 22.70% | 22.86% | |||||
| STC: Şöhlelendirme 1000W/m², öýjük temperaturasy 25°C, AM1.5G NMOT: Şöhlelenme 800W/m², daşky gurşawyň temperaturasy 20°C, ýeliň tizligi 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Yzky güýç | Parametr | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksimum güýç (Pmax) | 725W | 730W | 735W | 740W | 746W |
| Modulyň netijeliligi STC (%) | 23.32% | 23.49% | 23.66% | 23.83% | 24.00% | |
| 15% | Maksimum güýç (Pmax) | 794W | 799W | 805W | 811W | 817W |
| Modulyň netijeliligi STC (%) | 25.54% | 25.73% | 25.91% | 26.10% | 26.28% | |
| 25% | Maksimum Kuwwat (Pmax) | 863W | 869W | 875W | 881W | 888W |
| Modulyň netijeliligi STC (%) | 27.77% | 27.97% | 28.17% | 28.37% | 28.57% |
| Konteýner | 40'HQ |
| Paletdäki bölekler | 32 |
| Konteýner üçin paletler | 18 |
| Gapdaky bölekler | 576 |
| Işleýiş modulynyň temperaturasy | -40℃ -dan +85℃ -a çenli |
| Maksimum ulgamyň woltasy | 1500 DC (IEC) |
| Seriýadaky iň ýokary goraglylyk derejesi | 35A |
| Güýç çydamlylygy | 0/+5W |
| Nominal Işleýiş Temperaturasy (NMOT) | 45±2℃ |
| Pmax-yň temperatura koeffisiýenti | -0.30%/℃ |
| Voc-yň temperatura koeffisiýenti | -0.24%/℃ |
| Isc-iň temperatura koeffisiýenti | +0.04%/℃ |
"ALife Solar Technology Co., Ltd." kompaniýasy
Telefon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-poçta: gavin@alifesolar.com
36-njy bina, Hytaýyň Nantong şäheri, Çongçuan etraby, Hongqiao Sinýuan
www.alifesolar.com